Doprava ZDARMA
při nákupu nad 900 Kč

Poštovné
od 46 Kč

Stovky originálních
a vtipných motivů

Tiskneme na
kvalitní textil

Zobrazeno 1 – 12 z 86 položek
Potisk je také k dispozici v SK V případě zájmu o jiný jazyk nebo znění potisku nám napište poznámku do objednávky.
Zobrazeno 1 – 12 z 86 položek

Originální trička pro celou rodinu

Vyzbrojte celou rodinu vtipnými tričky s potiskem od Bezvatriko. V nabídce najdete spoustu skvělých motivů pro celou rodinu. Nejoblíbenější kousky pro tatínky a maminky jsou připraveny k okamžitému potisku a spedici. Pokud potřebujete tričko k narozeninám pro bratra nebo sestru, rádi vyjdeme vstříc. Sortiment neustále rozšiřujeme o další potisky a párová rodinná trička. Trika pro babičky a dědečky u nás zaujímají čestné místo, stejně jako oblíbený motiv pro tety „Teta, něco jako mamka, ale víc COOL“.

Rodinná trička s vtipným potiskem

Rodinná trička nabízíme v mnoha atraktivních barvách a velikostech. U pánských triček s potiskem nabízíme velikosti až do 5XL a dámských 2XL. Pro silnější ženy rádi potiskneme motiv na pánské tričko. Pokud jste nevybrali z naší palety barev, rádi Vám objednáme další barvy na přání. Kontaktujte nás na emailu info@bezvatriko.cz a určitě se domluvíme.

Rodinné sety triček s vtipem a nápadem

Nenašli jste v naší nabídce triko podle vašeho gusta? Nechte si vyrobit rodinná trika na míru. Potisknout dokážeme  i vámi dodaný textil, v případě že máte svou oblíbenou značku nebo střih. Rodinná trička k narozeninám od bezvatriko.cz jsou skvělá volba.

Trika tiskneme na kvalitní textil vysoké gramáže. Potisk je trvanlivý. Dříve se rozpadne tričko, než by se sepral potisk. Motiv Vám také rádi upravíme na přání, nebo dotiskneme na záda nebo rukávy jméno nebo číslo.

Produkt byl úspěšně přidán do nákupního košíku
Počet
Celkem
Zpět k nákupu Objednat
Zpět k nákupu Objednat